Мирослава Капітула та Антон Михалевич - переможці легкоатлетичного кросу, що відбувся у Ковелі

У парку культури та відпочинку імені Лесі Українки проходили змагання з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат. Про це повідомили у відділі молоді, фізичної культури та спорту.

У спортивному заході взяли участь 36 легкоатлетів з медичного і Ковельського промислово-економічного коледжів, та Ковельського центру професійно-технічної освіти.

За підсумками змагань третє місце здобули майбутні медики, перше і друге - розділили команди Ковельського промислово-економічного коледжу та Ковельського центру професійно-технічної освіти, набравши однакову кількість очок.

В особистому заліку серед дівчат третє місце виборола Вікторія Казмірчук (КПЕК), друге - Надія Сухарська (КЦ ПТО), а першою стала Мирослава Капітула (КЦ ПТО).

Серед юнаків третю сходинку посів Павло Борсук (КПЕК), другу - Сергій Кричук (КПЕК), а першу - Антон Михалевич (КЦ ПТО).

#Спорт

Ковельчанин Сергій Марчук став переможцем Київського півмарафону

Спортсмен пробіг 21,0975 км за 1 год. 11 хв. 32 с., майже на хвилину випередивши найближчого суперника.

13-14-жовтня у Ковелі відбудеться відкритий командний чемпіонат Волині з настільного тенісу

У змаганнях візьмуть участь провідні спортсмени України, Білорусі та Польщі. Місце проведення - комплексна ДЮСШ імені Є. Кондратовича.

У Ковелі змагалися найповажніші шахісти

Чотири кращих спортсмени турніру у подарунок отримали підписку на газету «Вісті Ковельщини» від редактора видання Миколи Вельми.