«Зігрій душу» - чотири роки діяльності. Від волонтерського проекту - до потужної громадської організації

19 жовтня виповнюється 4 роки проекту по реабілітації військових «Зігрій душу». Про це волонтер Наталія Попова написала на своїй сторінці у Фейсбук.

"Рівно 4 роки тому, волонтер Ковельського центру допомоги Анна Лисакова організувала перший реабілітаційний заїзд військових після Іловайського котла, який відбувся на Шацьких озерах. З волонтерського проекту за ці роки народилася потужна Громадська організація «ЗІГРІЙ ДУШУ» - ГО "Зігрій душу" психо-соціальна підтримка учасників АТО на чолі з Анною Лисаковою, Оленою Батинською та Оленою Тарасюк.
Вже позаду 34 реабілітації по всьому світу та в найкращих санаторіях України ...

Понад 600 Героїв АТО стали учасниками проекту! Кожен раз дівчата змінювали формат заїздів під потреби бійців. Це неймовірна і самовіддана, відповідальна і дуже потрібна доя хлопців робота. Пошук потребуючих реабілітації, пошук партнерів і спонсорів, пропаганда і виставки картин бійців по всьому світу, складна логістика, підбір місць реабілітації, відповідальність за групи!! За щасливими фото - недоспані ночі, мегавідповідальність, безпідставні звинувачення і моменти зневіри... А вони не ламаються! Не залишають благородної справи!"

Наталія Попова привітала організацію та проект з річницею та висловила вдячність усім, хто допомагав за результативну працю, за незламність і щирість!
#ЗігрійДушу #ДопомогаАТО #Благодійність #Волонтери #НаталіяПопова

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.