Посвята в першокласники: наймолодших учнів НВК №13 міста Ковеля урочисто прийняли у шкільну родину

Два місяці тому для цих дітей школа була незвіданим світом. Нині наймолодші школярі НВК №13 вже тут освоїлися, згуртувалися і подорослішали, багато чого пізнали і навчилися. І сьогодні у них особливий день – посвята у першокласники.

У актовій залі сто п'ятдесят троє хлопчиків і дівчаток чекали найрідніші для них люди: мами, татусі, бабусі й дідусі. Під щирі оплески п’ять класів на чолі з наставниками: Тамілою Пархоцевич, Людмилою Борисюк, Мирославою Шульган, Нелею Ставіловою, Наталею Панасюк зайшли до святкової зали.

На урочисте дійство завітали і казкові герої - Червона Шапочка, Вовк і Повелителька Знань, які розповіли дітям про основні правила ввічливості вихованих та сумлінних учнів, та розважалися разом з ними.

На адресу першачків звучали вітання від батьків та старших учнів. Під пісенний супровід «Ми – першокласники, ми – однокласники» маленьким ковельчанам вручили паспорти першокласника і прийняли у велику шкільну родину. Під вишитими рушниками, під батьківське благословіння діти вирушили підкорювати цікавий і нелегкий шлях до знань.

Впевнено веде у захоплюючу країну 1-Г клас талановита вчителька Мирослава Шульган, з якою пощастило познайомитись саме через відгуки вдячних батьків, випускників і нинішніх її дітей. Тридцять двоє допитливих школяриків у цю урочисту мить спрямували свої погляди на Мирославу Сергіївну.

Адже вони уже знають, що вона у будь-якій ситуації підкаже, підтримає. Досвідчений педагог навчає малечу любити школу, місто, країну. У своїх діях вони посилаються на її авторитетне слово. Діти, сповнені неймовірних вражень, із задоволенням розповідають про побачене під час організованої екскурсії. Віриться, що цей момент залишиться у світлих спогадах про шкільне життя.


Джерело: офіційний сайт Ковельської міської ради

#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також