Посвята в першокласники: наймолодших учнів НВК №13 міста Ковеля урочисто прийняли у шкільну родину

Два місяці тому для цих дітей школа була незвіданим світом. Нині наймолодші школярі НВК №13 вже тут освоїлися, згуртувалися і подорослішали, багато чого пізнали і навчилися. І сьогодні у них особливий день – посвята у першокласники.

У актовій залі сто п'ятдесят троє хлопчиків і дівчаток чекали найрідніші для них люди: мами, татусі, бабусі й дідусі. Під щирі оплески п’ять класів на чолі з наставниками: Тамілою Пархоцевич, Людмилою Борисюк, Мирославою Шульган, Нелею Ставіловою, Наталею Панасюк зайшли до святкової зали.

На урочисте дійство завітали і казкові герої - Червона Шапочка, Вовк і Повелителька Знань, які розповіли дітям про основні правила ввічливості вихованих та сумлінних учнів, та розважалися разом з ними.

На адресу першачків звучали вітання від батьків та старших учнів. Під пісенний супровід «Ми – першокласники, ми – однокласники» маленьким ковельчанам вручили паспорти першокласника і прийняли у велику шкільну родину. Під вишитими рушниками, під батьківське благословіння діти вирушили підкорювати цікавий і нелегкий шлях до знань.

Впевнено веде у захоплюючу країну 1-Г клас талановита вчителька Мирослава Шульган, з якою пощастило познайомитись саме через відгуки вдячних батьків, випускників і нинішніх її дітей. Тридцять двоє допитливих школяриків у цю урочисту мить спрямували свої погляди на Мирославу Сергіївну.

Адже вони уже знають, що вона у будь-якій ситуації підкаже, підтримає. Досвідчений педагог навчає малечу любити школу, місто, країну. У своїх діях вони посилаються на її авторитетне слово. Діти, сповнені неймовірних вражень, із задоволенням розповідають про побачене під час організованої екскурсії. Віриться, що цей момент залишиться у світлих спогадах про шкільне життя.


Джерело: офіційний сайт Ковельської міської ради

#Освіта

740 комплектів шкільних меблів уже надійшли у дев’ять закладів загальної середньої освіти міста Ковеля ВІДЕО

740 комплектів шкільних меблів уже надійшли у дев’ять закладів загальної середньої освіти міста Ковеля ВІДЕО
Парти легкі та мобільні, тож вчителі у процесі навчання мають змогу змінювати їхнє місце розташування в класі у відповідності до потреби.

20 жовтня Ковельський центр дистанційного навчання МАУП запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

20 жовтня Ковельський центр дистанційного навчання МАУП запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей
Заочна та дистанційна форми навчання за напрямами: економіка, менеджмент, облік та оподаткування, правознавство, психологія. Можливий вступ без ЗНО.

Зі шкільного спортзалу – у серіал. Історія вчителя фізкультури з Ковеля

Зі шкільного спортзалу – у серіал. Історія вчителя фізкультури з Ковеля
Автор сценарію «Прокляття жовтого дракона» Віталій Волосюк розповів про себе, своїх вихованців та пошуки ідеї майбутнього проекту.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: