Ковель разом з польським містом-партнером підготували три спільних проекти, на реалізацію яких можна отримати від 20 до 60 тисяч євро

Ковель і Ленчна у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 підготували три спільні проекти. Повідомляють у міській раді.

Вони спрямовані на популяризацію історичної спадщини, підтримку культурних традицій, розширення туристичної інфраструктури та зміцнення співпраці між Ковелем та Ленчною (Польща).

На реалізацію кожного можна отримати фінансування у розмірі від 20 до 60 тисяч євро. У планах — конференції, виставки, різноманітні імпрези, створення рекламної та презентаційної продукції про міста, інформаційних ресурсів про архітектурні пам’ятки.

Міський голова Олег Кіндер побував в Ленчні і разом з бурмістром Теодором Косярскі підписали документи для представлення проектів на конкурс.

Нещодавно у Польщі відбулись вибори до місцевих органів влади. У Ленчні бурмістр Теодор Косярскі, який перебував на посаді 16 років, уже не балотувався. Проте, перемогу здобула людина з команди — його заступник Лєшек Влодарскі.

Олег Кіндер привітав його з успіхом та подякував пану Теодору за багаторічну співпрацю і висловив сподівання, що усі хороші напрацювання, які є між нашими містами будуть продовжуватись і надалі.#Проекти #ЄвропейськийСоюз #ОлегКіндер

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельська центральна районна бібліотека приєдналася до мережі пунктів європейської інформації

Ковельська центральна районна бібліотека приєдналася до мережі пунктів європейської інформації
Відтепер тут можна дізнатись про можливості здобуття європейської освіти чи пошуку роботи за кордоном, мовні курси, подорожі, європейські програми та гранти.

Індустріальний парк «Ковель» презентуватимуть у Китаї

Індустріальний парк «Ковель» презентуватимуть у Китаї
Участь у міжнародній виставці візьме делегація з України на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим. У її складі буде також і голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак.