Оголошено конкурс на кращу назву молодіжного центру, який планують створити у Ковелі

Як ми повідомляли раніше, у Ковелі міська влада спільно з громадськими активістами планують створити молодіжний центр, у якому активні, талановиті, ініціативні молоді люди нашого міста зможуть реалізувати свої ідеї, проекти, втілювати їх в життя, вчитися та працювати для того, аби дозвілля місцевої молоді, старшокласників та студентів, було цікавим та змістовним.

Наразі оголошено конкурс на кращу назву майбутнього центру. Свої пропозиції ви можете надсилати на електронну адресу:
liudmyla.savyna@gmail.com

Вибір назви буде проводитись шляхом он-лайн голосування уже з 9 листопада.

Тож, якщо маєте цікаві ідеї - діліться ними з ініціаторами проекту. Найвдаліша назва, яку підтримає найбільше ковельчан, увійде в історію створення нового сучасного простору для розвитку молоді у Ковелі.

Дізнатися більше про мету створення молодіжного центру, його завдання та сфери діяльності можна з проекту рішення, яке на черговій сесії міської ради розглядатимуть депутати: Проект рішення №823 "Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР та затвердження Положення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР". Автор проекту - Зубарєва Л.Ю.

Ознайомитись з документом можна за посиланням:

http://www.kovelrada.gov.ua/draft_decisions_city_council_2018.html

#ВеликаІдея

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі планують створити молодіжний центр

У Ковелі планують створити молодіжний центр
Ініціатор - ГО "Велика Ідея", яка прагне консолідувати молодь міста, молодіжні громадські та інші організації, сформувати ефективний інструмент молодіжного розвитку в Ковелі.

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО
Відбулась презентація робіт учасників проекту, які засвідчили, що Ковель - місто творчих людей, відомих спортсменів та цікавого історичного минулого.