Народний художній колектив «Барвінок» став володарем першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу

Наприкінці жовтня у місті Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Day of Dance». У ньому брали участь професійні та аматорські колективи з різних областей України, серед яких і Народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок» Ковельського палацу учнівської молоді імені Івана Франка.

У конкурсний день «барвінчата» презентували свою майстерність у танцях «Волинська скакуха» та «Гуцулята». Професійне журі високо оцінило виступ ковельських вихованців, виставивши найвищі бали. Юні танцюристи не стримували своїх радісних емоцій, але з нетерпінням та тривогою чекали наступного дня для оголошення результатів конкурсу.

У вільний час ковельчани насолоджувались миловидними вуличками Львова, відвідали шоколадну та карамельну фабрики, покаталися на ковзанах на льодовому полі, весело провели час на дискотеці.

І ось вирішальна мить: Народний художній колектив «Барвінок» нагороджено дипломом лауреата І премії. Також відзначено дипломами за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України керівників – Любов Ризванюк, Марію Солоп, Тетяну Гулечко, Сергія Панюса.

Побажаємо нашому «Барвінку» великих перемог, успіхів та процвітання!


Людмила Посполітак,
методист Палацу учнівської молоді імені Івана Франка


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради#Барвінок #ПалацУчнівськоїМолоді #Освіта

Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти

Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти
Уже понад сорок років вона є художнім керівником «Народного художнього колективу» - ансамблю танцю «Барвінок» палацу учнівської молоді імені Івана Франка.

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце
Батьки вихованців висловлюють вдячність педагогам: керівнику Любові Ризванюк, хореографам Марії Солоп та Тетяні Гулечко за турботу про дітей, уважність і підтримку під час поїздки до Болгарії.

Свято танцю ковельчанам презентував «Барвінок»

Свято танцю ковельчанам презентував «Барвінок»
Цього року вихованці художнього колективу підготували 31 номер. Мистецька програма, що тривала майже дві години, поповнилась новими хореографічними постановками.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: