У Ковелі відбувся благодійний концерт учасників фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Оберіг-2018»

Нещодавно ковельчани мали можливість побувати на концерті учасників фестивалю авторської пісні і співаної поезії “Оберіг-2018”. Традиційно це мистецьке дійство проходить у Луцьку. Цьогоріч організатори провели два виїзних концерти. Один з них — у нашому місті. Про благодійний захід розповіли на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У народному домі “Просвіта” зібралось чимало прихильників творчості сестер Тельнюк, Віктора Погуляя, Володимира Смотрителя, Зиновія Медюха, нашого земляка Миколи Більшевича.

У залі було багато молоді, зокрема, учні військового ліцею імені Героїв Небесної Сотні, прийшли учасники АТО, волонтери.

Привітав гостей заступник міського голови Ігор Прокопів. Звертаючись до виконавців, глядачів, він зазначив: "Я пишаюсь нашою громадою. Щиро дякую, що ви прийшли і продемонстрували, що Ковель — це місто, де люблять і шанують українську музику, українську поезію. Як на мене, цей концерт для артистів є дуже непростим, адже вони виконують “живу” музику для душі і роблять це дуже щиро, без жодної фальші".

Ігор Ярославович розповів, що міська влада відразу підтримала ініціативу організаторів концерту у Ковелі. Тим більше, що це - благодійний захід і зібрані кошти предаються на потреби 14 ОМБр. Він запросив виконавців і надалі приїжджати та радувати ковельчан прекрасною українською музикою.

Як повідомили організатори благодійного концерту, у Ковелі було зібрано 5 тисяч 938 гривень. Благодійні заходи також відбулися у Луцьку та Володимирі-Волинському, де вдалося зібрати ще близько 10 тисяч гривень. Ці кошти будуть передані на потреби бійців 14 ОМБр.


#Благодійність #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику знову збирають гроші на лікування ВІДЕО

Захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику знову збирають гроші на лікування ВІДЕО
Боєць 80 бригади отримав важкі обмороження кінцівок при виконанні бойового завдання. Лікується вже три роки. За цей час переніс 11 операцій. Черговий курс лікування вартує близько 100 тисяч гривень.

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію #прокинься на пітримку хворих дітей

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію  #прокинься на пітримку хворих дітей
Його команда Khomytskyi Pro проводить безкоштовні тренування для усіх бажаючих за умови перерахунку будь-якої суми коштів на лікування дітей. Чергове ранкове заняття у Ковелі 3 листопада.