У Ковель прибув черговий вантаж від Мальтійської Служби Допомоги

У Ковель прибув черговий вантаж від Мальтійської Служби Допомоги м. Шверте (Німеччина). Це гуманітарна допомога для Ковельського МТМО: меблі та медичне обладнання. Цього разу благодійники доставили для місцевих закладів охорони здоров'я два апарати ультразвукової діагностики, негатоскопи, лікарняні ліжка, тумби та ін.

Ковельське МТМО щиро дякує керівнику Мальтійської Служби Допомоги м. Шверте (Німеччина) Вольфгангу Бооз, директору клініки «Марієнкранкенгауз» м. Шверте, п. Юргену Бойєру та Раймунду Хіллебраунду за багаторічну плідну співпрацю та неодноразову, систематичну благодійну допомогу медичним закладам Ковельщини.

Нагадаємо, що співпраця Ковельського МТМО та Мальтійської Служби Допомоги триває понад 25 років. Медикаменти, обладнання, меблі, два реанімобілі, продукти харчування та одяг - це далеко не весь перелік допомоги, яку отримали ковельські лікарні від благодійників за чверть стоіліття. Окрім цього, за сприяння «мальтійців» п'ятеро ковельських лікарів пройшли стажування в клініці святої Марії у Шверте.

У липні цього року міський голова Олег Кіндер та головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук нагородили відзнаками «За благодійність» представників Мальтійської Служби Допомоги міста Шверте за багатолітнє безкорисливе подвижництво.
#МальтійськаСлужбаДопомоги #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Завдяки співпраці Ковельського МТМО та Мальтійської Служби Допомоги Ковель отримає черговий гуманітарний вантаж

Завдяки співпраці Ковельського МТМО та Мальтійської Служби Допомоги Ковель отримає черговий гуманітарний вантаж
Медикаменти, обладнання, меблі, реанімобіль, продукти харчування та одяг - це далеко не весь перелік допомоги, яку отримали ковельські лікарні від благодійників за 25 років.