Понад 100 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають цього місяця ковельчани з міського бюджету

Розглянувши подання військового комісара, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про виділення з міського бюджету разової матеріальної допомоги трьом особам (серед них одна жінка), які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні сили України.

Ще чотири рішення, прийняті сьогодні на засіданні виконавчого комітету, також стосувалися виділення матеріальної допомоги.

Зокрема, 26 тисяч 800 гривень з міського бюджету виділять ковельчанам, які потрапили у скрутне матеріальне становище або ж потребують коштів на лікування. Таким чином, згідно Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2018 рік, заявники отримають від 300 до 2000 тисяч гривень (в залежності від ряду обставин та поданих документів, які розглядала комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог і житлових субсидій).

З цієї ж Програми виділять одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 45 тисяч гривень дев'ятьом ковельчанам з онкологічними захворюваннями (по 5 тис грн кожному).

Крім того, чергову фінансову підтримку на лікування нададуть учаснику АТО, захиснику Донецького аеропорту Андрію Луцику.

Щомісяця виділяються кошти з міського бюджету й на лікування дітей, хворих на муковісцидоз, хронічну ниркову недостатність та ювенільний ревматоїдний (ідіопатичний) артрит. Листопад не став винятком. Члени виконкому одноголосно підтримали рішення про виділення грошей саме на ці потреби чотирьом дітям на загальну суму 23 тисячі 250 гривень.


#СоціальнийЗахист #МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Розповіли, що робити при відсутності субсидій у платіжках

Розповіли, що робити при відсутності субсидій у платіжках
Якщо управління соцзахисту прийняло у сім’ї документи на оформлення урядової знижки у сплаті житлово-комунальних послуг, субсидія їй буде обов’язково призначена з моменту оформлення заяви.

У Ковелі інсулін для хворих цукровим діабетом впродовж жовтня купували за кошти резервного фонду міського бюджету

У Ковелі інсулін для хворих цукровим діабетом впродовж жовтня купували за кошти резервного фонду міського бюджету
Нагадаємо, що держава не виконала взяті на себе зобов'язання щодо безкоштовного забезпечення препаратами інсулінозалежних. Аби ковельчани вчасно отримували лікування, кошти передбачили у міському бюджеті.