Навчальні заклади Ковеля приєдналися до радіодиктанту національної єдності

9 листопада – у День української писемності та мови, старшокласники навчальних закладів міста Ковеля долучилися до всеукраїнської акції.

Об 11.30 вони писали радіодиктант національної єдності, який в Україні відбувся цьогоріч уже увісімнадцяте. Він не мав на меті перевірку грамотності, а став своєрідним флешмобом — акцією єднання навколо мови.

Радіодиктант під назвою "Крила України" із студії Суспільного читав доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка, відомий мовознавець Олександр Авраменко, який нещодавно побував у Ковелі. Твір був про іноземців, для яких Україна стала другою Батьківщиною.

Крім диктанту, у школах, навчально-виховних комплексах та міській гімназії Ковеля відбулися й інші заходи, спрямовані на підтримку та популяризацію рідної мови.


Фото - з мережі Фейсбук: Людмила Барановська, вчитель української мови та літератури Ковельської міської гімназії ім. Олени Пчілки, заступник директора з науково-методичної роботи#Освіта

Читайте також

У Ковелі обрали «Маленьку україночку»

У Ковелі обрали «Маленьку україночку»
Аби вихованки Палацу учнівської молоді змістовно провели час на осінніх канікулах, для них організували конкурс. Дівчатка танцювали, малювали, відгадували пісні та готували смачні страви.

Народний художній колектив «Барвінок» став володарем першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу

Народний художній колектив «Барвінок» став володарем першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу
За вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді відзначено й керівників ансамблю: Любов Ризванюк, Марію Солоп, Тетяну Гулечко, Сергія Панюса.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.