Триває он-лайн голосування за вибір назви для майбутнього молодіжного центру у Ковелі

У Ковелі планують створити молодіжний центр. Наразі обирають його назву. Голосування триває. За попередніми підрахунками голосів з відривом у 0,7 % лідирує дві назви:

✅КОМ.юа “Kovel Youth Organization” (Ковельська організація молоді)
✅Місто ідей «Idea city» (або пропонуйте інші варіації, як наприклад, «Центр ідей»)

Голосування завершиться завтра, 19.11.2018р., о 14 год.

Нагадаємо, що було запропоновано понад 50 варіантів майбутньої назви. Проте, після перевірки на автентичнісь, виявлено, що більшість з них уже зареєстровано в інших містах. А майбутній молодіжний центр однозначно має бути особливим та оригінальним.

Організатори кажуть, що для того, аби врахувати думки й тих, хто про конкурс дізнався щойно, вирішили ще дати один день для нових ідей. У випадку, якщо буде запропоновано креативну назву, яка набере багато позитивних відгуків, готові внести джокера у голосування. Детальніше - за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story

Он-лайн голосування
"Створюємо молодіжний центр разом": ГОЛОСУВАТИ


#ВеликаІдея

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Оголошено конкурс на кращу назву молодіжного центру, який планують створити у Ковелі

Оголошено конкурс на кращу назву молодіжного центру, який планують створити у Ковелі
Ініціативна та активна молодь нашого міста прагне об'єданатися для реалізації спільних ідей та проектів. Тож чекають на ваші пропозиції щодо назви майбутнього центру. Он-лайн голосування проводитиметься з 9 листопада.

У Ковелі планують створити молодіжний центр

У Ковелі планують створити молодіжний центр
Ініціатор - ГО "Велика Ідея", яка прагне консолідувати молодь міста, молодіжні громадські та інші організації, сформувати ефективний інструмент молодіжного розвитку в Ковелі.