У Ковельському професійно-технічному училищі запрацював центр з обробки металів різанням

У Ковельському професійно-технічному училищі запрацював центр з обробки металів різанням. Про це йдеться на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка у Фейсбук.

Перший навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних технологій на базі Ковельського центру професійно-технічної освіти створили у листопаді минулого року за кошти держави – майже шістсот тисяч гривень. Другий центр – з обробки металів різанням відкрили сьогодні, 30 листопада 2018 року за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка та Ковельського міського голови Олега Кіндера.

Не кожен винайде порох, але бути майстром своєї справи всі повинні. Ваша система освіти – це можливість отримати фах, спеціальність, майстерність. Сьогодні у нас правильний підхід – практично навчати. Завдання влади – створювати умови для розвитку видатних спеціалістів. А перспектива в нас є. Я радий, що і Ви розумієте необхідність таких робітничих дефіцитних професій. Хочу, аби в цьому училищі завжди лунав радісний сміх, а учні отримували задоволення від навчання, - зауважив Олександр Савченко.

Обійшовся центр державному бюджету у два з половиною мільйони гривень. Закупили нове обладнання австрійського виробництва: 6 токарних верстатів, 2 універсально-фрезерних, 1 радіально-свердлильний, 1 заточний верстат, 1 плоскошліфувальний, 2 інтерактивні дошки, стрічкову пилку для відрізання заготовок металу, ріжучий та вимірювальний інструмент.

Окрім того, за кошти спеціального фонду навчального закладу проведено заміну вікон в майстерні, модернізовано електромережу та освітлення, здійснено опоряджувальні роботи. В центрі буде можливість пройти навчання та перепідготовку з професій: токар, верстатник широкого профілю, фрезерувальник, шліфувальник та свердлувальник.

Наступного року тут планують відкрити ще один центр для підготовки кадрів з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти в області нагороджено педагогічних працівників державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти».

Почесною грамотою обласної державної адміністрації відзначили старшого майстра Віталія Сахарчука. Оголошено подяку голови обласної державної адміністрації викладачеві спеціальних дисциплін Валентині Темрук.


#ОлександрСавченко #Освіта

Читайте також

19 жовтня у Ковелі запрацював сучасний ангіограф

19 жовтня у Ковелі запрацював сучасний ангіограф
На відкритті нового відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології побували заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський, народний депутат Степан Івахів, представники Світового банку, обласної, міської та районної влади.

«Волинь-Інвест 2018»: бізнесмени з Ірану зацікавилися Ковельським індустріальним парком

«Волинь-Інвест 2018»: бізнесмени з Ірану зацікавилися Ковельським індустріальним парком
"Волинь - одна з тих областей, де немає рейдерських захоплень", - сказав голова Волинської ОДА Олександр Савченко та пообіцяв всебічну підтримку потенційним інвесторам.

Ковельчанка очолила модернізований структурний підрозділ Волинської облдержадміністрації

Ковельчанка очолила модернізований структурний підрозділ  Волинської облдержадміністрації
Голова ОДА Олександр Савченко представив керівника управління культури, з питань релігій та національностей. За погодженням із Міністерством культури України на посаду призначили Ольгу Чубару.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.