Ковельчанка очолила модернізований структурний підрозділ Волинської облдержадміністрації

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко представив керівника управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації. Про це йдеться на офіційній сторінці посадовця у Фейсбук.

Згідно нової структури обласної державної адміністрації з червня 2018 року назву управління культури обласної державної адміністрації змінено на управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації. Відповідно відбулися зміни і в частині функцій управління, які було доповнено завданнями щодо координації діяльності, здійснення контролю за діяльністю виконавчих органів влади на місцях в частині реалізації державної політики з питань релігій та національностей.

Відтак, на розширеному засіданні колегії управління культури, з питань релігій та національностей голова облдержадміністрації Олександр Савченко представив керівника модернізованого управління – Ольгу Чубару. Захід відбувся сьогодні, 19 вересня 2018 року.

- До цього призначення Ольга Сергіївна обіймала посаду начальника управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації. На сьогодні відбуваються структурні зміни в обласній адміністрації. Не тому, що було погано, а тому, що потрібно вдосконалюватися. Я розумію, що на сьогоднішній день управління культури саме, як одиниця, не може існувати, трохи інший час. Люди та країна потребують інших підходів, - розповів Олександр Ілліч.

Ольгу Чубару призначили на посаду 10 вересня 2018 року, за погодженням із Міністерством культури України.

- Ми однією командою, разом з керівниками закладів культури міжвідомчих установ, райдержадміністрацій, міст та ОТГ зможемо досягти гідних результатів. Всі завдання, які будуть стояти перед нами, безумовно, будуть виконані. Я вважаю, що сьогодні питання культури та духовності є одним з пріоритетних у розвитку держави та Княжої Волині, - резюмувала Ольга Сергіївна.

#ОлександрСавченко

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі урочисто відкрили нову паркову сцену

У Ковелі урочисто відкрили нову паркову сцену
Тепер у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки є велика сцена та глядацький майданчик. Під час урочистостей нагороджено переможців конкурсу «Ковель у серці моїм».