У грудні цього року працівники ковельських дитсадків отримають винагороди та премії

Начальник фінансового управління Ковельського міськвиконкому Валентина Романчук під час презентації бюджету міста на 2019 рік повідомила, що в наступному році передбачено удвічі збільшити виплату освітянам навчальних закладів за престижність, - пише ПроКовель.

Нині розмір цієї надбавки становить 5 відсотків. Також зростуть й посадові оклади, які нараховуються за єдиною тарифною сіткою.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський каже, що в грудні нинішнього року педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів до своїх зарплат ще отримають винагороди в межах трьох тисяч гривень, а обслуговуючий персонал – премії (по тисячі гривень).

Варто додати, що працівники шкільних навчальних закладів фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, а педагогічні працівники усіх інших закладів, у тому числі й дошкільних, - з ковельської казни.


#МіськийБюджет #Освіта

Читайте також

З наступного року сума коштів, яку депутати можуть спрямувати на допомогу ковельчанам, зросте утричі

З наступного року сума коштів, яку депутати можуть спрямувати на допомогу ковельчанам, зросте утричі
Дещо змінилися й умови використання коштів депутатського фонду. Вони здебільшого виділялись на лікування. Тепер можна буде вирішувати питання інших напрямків.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.