Епідемія кору триває: у 2018 році зареєстровано 506 випадків кору у Ковелі та Ковельському районі

У 2018 році вже зареєстровано 506 випадків кору в м.Ковелі та Ковельському районі. З них - 394 дитини. В інфекційному відділенні ЦРЛ станом на 30.11.2018 року проліковано 152 пацієнти, з них 87 дітей (в т.ч. 14 дітей до 1 року).

Нагадуємо, що кір – це високо контагіозне інфекційне захворювання (ймовірність заразитися при контакті з хворим сягає до 90%), яке може призвести до важких ускладнень.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, при виявленні перших ознак недомагання слід уникати перебування в організованих колективах, громадських місцях, а також інших місцях, де присутня велика кількість людей, частіше провітрюйте приміщення, в якому Ви перебуваєте та викличте лікаря додому для вирішення тактики подальшого вашого лікування.

Основним способом профілактики кору є активна імунізація. Згідно з законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”:

Стаття 12 «Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов'язковими і включаються до календаря щеплень».

Стаття 15 «Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється».

Щеплюйте своїх дітей – захистіть їх від кору.#Кір #КовельськеМТМО

Читайте також

У Ковелі завдяки високому рівню вакцинації від кору нових спалахів захворюваності не зареєстровано

У Ковелі завдяки високому рівню вакцинації від кору нових спалахів захворюваності не зареєстровано
Впродовж 2018 року найбільше хворих на кір в області було серед ковельчан. Саме завдяки цьому в місті вдалося підвищити рівень вакцинації населення від цієї недуги.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.