У Ковелі вперше на Волині проведено чотири складні операції у відділенні урології методом перкутанної нефролітотрипсії

Вперше на Волині у відділенні урології Ковельського МТМО проведено одночасно 4 операції PCNL (перкутанна нефролітотрипсія), - повідомляють у Ковельському МТМО.

Це одні з технічно найскладніших операцій в урології, завдяки чому пацієнти мають можливість позбавитися каменів нирок великих розмірів через малий розріз в поперековій ділянці спини.

Особливістю цієї операції є її малоінвазивність. Перкутанна нефролітотрипсія дозволяє видалити камінь за допомогою ендоскопу проведеного через прокол на шкірі безпосередньо в нирку.

Ця подія ознаменувала відкриття Центру ендоурології на базі урологічного відділення в Ковелі, де пацієнти матимуть змогу отримати медичну допомогу на найвищому рівні на найсучаснішому обладнанні за європейськими стандартами.

Відділення повністю укомплектоване ендоскопічним обладнанням Karl Storz (Німеччина) для проведення повного спектру малоінвазивних урологічних втручань. Такі операції, які проводяться лише в декількох провідних обласних центрах України, сьогодні доступні у лікарні Ковельського МТМО.

Варто зазначити, що операції проводили: завідувач урологічного відділення Роман Шеремета (м.Львів), хірург Роман Валецький, урологи Олег Шепелик (м. Нововолинськ) та Максим Овечко (інтерн Ковельського МТМО). А також анестезіологи: Юліан Голик та Тетяна Приходько.#КовельськеМТМО

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.