Ковельчан просять не зволікати з підписанням декларацій з педіатрами

Як повідомляють у відділі охорони здоров'я виконавчого комітету міської ради, декларації з сімейними лікарями та педіатрами підписали 65,5% ковельчан. Нині у Ковелі проживає 68,9 тисяч осіб. З них — 51,8 тис. дорослих та 17,1 тис. дітей.

Ковельське МТМО нагадує, що від підписання пацієнтами декларацій залежить збереження мережі лікувальних установ та їх кадрового забезпечення. Скільки ковельчан підпишуть декларацій, стільки й відповідно до визначеного коефіцієнту виділять коштів з державного бюджету на місцеву медицину.

Первинну медичну допомогу надають у місті Ковелі лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги: амбулаторій загальної практики-сімейної медицини №1 (вул. Театральна, 16) та №2 (вул. Грушевського, 52), а також педіатричного відділення дитячої поліклініки (вул. О.Пчілки, 19) ЦРЛ Ковельського МТМО.#КовельськеМТМО

Читайте також

У Ковелі вперше на Волині проведено чотири складні операції у відділенні урології методом перкутанної нефролітотрипсії

У Ковелі вперше на Волині проведено чотири складні операції у відділенні урології методом перкутанної нефролітотрипсії
Він дозволяє видалити камінь за допомогою ендоскопу проведеного через прокол на шкірі безпосередньо в нирку. Це одна з технічно найскладніших операцій в урології.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.