24 грудня ковельчан запрошують на спецпогашення конверта з оригінальною маркою до 500-річчя отримання Ковелем Магдебурзького права

З 14 грудня 2018 року введено в обіг та вважається дійсним для пересилання письмової кореспонденції в усіх відділеннях поштового зв'язку художній поштовий конверт з оригінальною маркою «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права».

На конверті зображено Свято-Воскресенський собор та сургучеву печатку з написом «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права». На марці зображено герб міста 1852 року. Художниця — Лідія Селянко. Ескіз обраний редакційно-художньою радою з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток в Україні.

Літерний номінал марки «V» відповідає тарифу на пересилання простого непріоритетного листа масою до 50 г в межах України. Конверт випущено накладом 400 тисяч примірників.

24 грудня об 11.00 в культурно-просвітницькому центрі (вул. Незалежності, 89) відбудеться унікальна подія — спецпогашення марки і конверту «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права». Запрошують ковельчан та гостей міста, зокрема місцевих філателістів, відвідати захід, організований спільно виконавчим комітетом Ковельської міської ради та центром поштового зв'язку №4 м. Ковеля Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта».

Спецпогашення є своєрідним внеском «Укрпошти» у відзначення ювілейної дати в історії міста Ковеля та її увічнення у предметах філателії.

Як повідомила начальник ЦПЗ №4 Лариса Філіпчук, під час заходу можна буде побачити колекції марок місцевих філателістів, які вони презентують відвідувачам. Крім того, буде змога придбати поштовий конверт з оригінальною маркою «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права».

Довідково:
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті нашої країни, проведенням погашення поштових марок та конвертів, спеціально виготовлених до урочистої дати поштовим штемпелем, який існуватиме тільки один день.

Спеціальний поштовий штемпель виготовляється Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» і використовується лише один день. Відмінністю від поштових штемпелів стандартного зразка є зовнішнє оформлення. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню ювілею. На ньому також зазначається назва події і зображується художній малюнок.
 
Спецпогашення має визначне історичне значення. Саме завдяки йому пам’ять про знаменну дату залишається в історії людства. Ювілейні конверти з відбитком святкового штемпеля займають почесні місця в колекціях філателістів усього світу.


#МагдебурзькеПраво #ІсторіяКовеля

Ковель відзначає 500-річчя надання Магдебурзького права. «Легенда про Ковель» - на сцені «Просвіти»

Ковель відзначає 500-річчя надання Магдебурзького права. «Легенда про Ковель» - на сцені «Просвіти»
2018 рік є особливим для нашої громади. 24 грудня 1518 року своєю грамотою польський король Сигізмунд І дозволив утворити з села Ковле місто. Його мешканці отримали чимало прав та привілеїв.

Відомі у Ковелі фотохудожники Олександр Фомук та Олена Цьомик отримали по дві премії у конкурсі фоторобіт про наше місто

Відомі у Ковелі фотохудожники Олександр Фомук та Олена Цьомик отримали по дві премії у конкурсі фоторобіт про наше місто
Відзначено також фотографів-початківців Карину Аручунян та Арсена Вороб'я. Денис Михалевич отримав диплом за відеороботу.

22 грудня місцевий аматорський театр на сцені «Просвіти» презентуватиме «Легенду про Ковель»

22 грудня місцевий аматорський театр на сцені «Просвіти» презентуватиме «Легенду про Ковель»
Історична вистава стане частиною заходів, приурочених 500-річчю надання Ковелю Магдебурзького права. Що іще чекає на ковельчан цього дня?

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: