У Ковель привезли Вифлеємський вогонь

Про те, що Вифлеємський вогонь вже у Ковелі, нашому виданню повідомила телефоном керівник громадської організації Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» Ірина Артемук. Потягом Київ-Ковель вони доставили запалені лампадки у наше місто. Бажаючі мали змогу відпалити собі Вифлиємського вогню відразу по приїзду на залізничному вокзалі.

Ірина Артемук каже, що сьогодні впродовж дня вихованці клубу роздаватимуть вогонь у навчальних закладах, установах та організаціях. Світлинами обіцяють поділитись на своїй сторінці у Фейсбук.

А наразі - фото зі столиці: Ірина Артемук разом з представниками інших областей України, які прибули у Київ за Вифлеємським вогнем.

Довідково:
Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва.

Вперше Вогонь до України потрапляє ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Відтоді на україно-польському митному переході Рава-Руська-Гребенне представники керівництва Союзу Польських Харцерів (ZHP) передають Вогонь керівникам Пласту.

#КлубКонтур

Коментарі

Читайте також