Солодкі "миколайчики" до свята діткам у лікарню принесли представники міської влади Ковеля

Сьогодні одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Не оминув Миколай увагою і малечу, яка перебуває на лікуванні в Ковельській дитячій лікарні. Пише офіційний сайт міськради.

Навідали батьків та дітей представники місцевої влади, які прийшли із щирими зиченнями та «миколайчиками». Міський голова Олег Кіндер адресував їм слова вітань та побажав маленьким ковельчанам швидкого одужання, щастя та веселого настрою. Олег Олексійович разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк та заступником Ігорем Прокопівим роздали хлопчикам й дівчаткам набори цукерок.

Взяли участь у заході директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Третяк та начальник служби у справах дітей Жанна Вельма.

Зі святковими віншуваннями виступили вихованці Палацу учнівської молоді імені Івана Франка. Малеча радісно підтримувала виступи юних артистів.#ДеньСвятогоМиколая

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Чимало добрих справ зробили ковельчани до Дня святого Миколая для дітей непростої долі

Чимало добрих справ зробили ковельчани до Дня святого Миколая для дітей непростої долі
Подарунки підготували міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з підприємцями, школярами, прихожанами храмів, представниками різних установ міста. Свято триває, тож — долучайтеся!