У Ковелі шукатимуть інвесторів для об’єктів незавершеного будівництва та пам'ятки архітектури

Сьогодні у сесійному залі відбулися громадські слухання з обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження порядку проведення інвестиційних конкурсів в м. Ковель». Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Головувала на громадських слуханнях секретар міської ради Віра Федосюк. У зібранні взяли участь спеціалісти виконавчого комітету, ковельчани.

Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук зауважив, що напрацьовано процедуру організації й проведення інвестиційних конкурсів, укладення договорів щодо залучення фінансових ресурсів.

Це робиться для створення сприятливого середовища для інвестиційної діяльності, задля економічного і соціального розвитку Ковеля та наповнення міського бюджету. На конкурсних засадах визначатиметься юридична або фізична особа, яка запропонує найкращі умови реалізації проекту. За право його впроваджувати сплачуватиметься інвестиційний внесок.

Об'єктами інвестування можуть бути майно й будівлі комунальної власності та споруди, які планується звести на земельних ділянках комунальної власності територіальної громади м. Ковеля.

Реалізація проекту спрямовуватиметься на здійснення, реконструкції, нового будівництва, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення будинків, споруд будь-якого призначення, їх комплексів, об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, благоустрою, придбання або модернізації обладнання, надання послуг тощо.

Для підготовки та проведення інвестиційних конкурсів виконавчий комітет міської ради утворює комісію. Андрій Васильович зупинився на повноваженнях та обов’язках цього постійно діючого колегіального органу. Він ознайомив з переліком потенційних об’єктів інвестування, серед яких - незавершений будівництвом восьмиповерховий багатоквартирний житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями на вул. Івасюка, будівлі поліклініки (Незалежності,122), незавершений багатоповерховий житловий будинок з вбудованим торгівельно-побутовим блоком (секція №3) на Володимира Кияна, 70-б.

Учасники громадських слухань підтримали проект рішення міської ради «Про затвердження порядку проведення інвестиційних конкурсів в м. Ковель».


#Проекти #МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі підписали освітній екологічний проект “Україна без сміття”, який буде реалізовано у міській гімназії та ЗОШ №10

У Ковелі підписали освітній екологічний проект “Україна без сміття”, який буде реалізовано у міській гімназії та ЗОШ №10
Учні збиратимуть вторсировину у спеціальні контейнери, здаватимуть на переробку та отримуватимуть за це кошти, які заклад освіти зможе використати на власні потреби.

Ковель разом з польським містом-партнером підготували три спільних проекти, на реалізацію яких можна отримати від 20 до 60 тисяч євро

Ковель разом з польським містом-партнером підготували три спільних проекти, на реалізацію яких можна отримати від 20 до 60 тисяч євро
Вони спрямовані на популяризацію історичної спадщини, підтримку культурних традицій, розширення туристичної інфраструктури та зміцнення співпраці між обома містами.

Ковельська центральна районна бібліотека приєдналася до мережі пунктів європейської інформації

Ковельська центральна районна бібліотека приєдналася до мережі пунктів європейської інформації
Відтепер тут можна дізнатись про можливості здобуття європейської освіти чи пошуку роботи за кордоном, мовні курси, подорожі, європейські програми та гранти.