Ковельські депутати не підтримали рішення своєї колеги Наталії Долінко відмовитись від депутатського мандата

27 грудня на сесії міської ради депутати розглядали проект рішення "Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Долінко Н.П."

11 грудня член фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Наталія Долінко написала особисту заяву про бажання припинити свої депутатські повноваження в міській раді.
На фото: керівник фракції РПЛ Олександр Місяць та член фракції Наталя Долінко

Однак, на засідання сесії вона не з'явилась. Депутат міськради Володимир Косцьов'ят поцікавився причиною рішення обраниці громади відмовитись від мандата. Навіть припустив, що на неї могли тиснути.

Секретар міської ради Віра Федосюк повідомила, що підставою для внесення на розгляд депутатів відповідного проекту рішення є особиста заява депутата, яка була розглянута згідно чинного законодавства.

Оскільки самої Наталії Долінко на сесійному засіданні не було, причина її рішення залишилась невідомою. Не пояснили цього й однопартійці депутатки (фракція РПЛ у міській раді представлена трьома депутатами: Олександр Місяць, Олександр Головань та Наталія Долінко).

Зрештою, за дострокове припинення її повноважень проголосувало лише 8 обранців ковельської громади із 25 присутніх.

Тож депутати висловили побажання на наступну сесію заслухати Наталію Долінко особисто, аби вона пояснила, чому не хоче чи не може надалі працювати у раді.


#Депутати #СесіяМіськоїРади

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради
Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях та вручатимуть виплату у розмірі п'яти мінімальних заробітних плат. Медики дякують Ковельській міській раді за гарний передноворічний подарунок та бажають здоров'я!

У Ковелі планують запровадити премію для медиків

У Ковелі планують запровадити премію для медиків
Вона дорівнюватиме розміру п’яти мінімальних зарплат. Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях. Вручатиметься винагорода під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника.

На території колишнього військового госпіталю у Ковелі планують розміщення військової частини

На території колишнього військового госпіталю у Ковелі планують розміщення військової частини
Передачу майна у комунальну власність міста для забезпечення житлом військовослужбовців не розглядають, - повідомив начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.