У Ковелі з міського бюджету відшкодовуватимуть частину кредитів ОСББ міста

На сорок шостій сесії міської ради депутати затвердили Програму відшкодування частини суми кредитів ОСББ міста Ковеля, залучених на впровадження в будинках енергоефективних заходів на 2019-2021 роки. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

На сьогодні у місті діє 39 об'єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ). Переважна їх більшість створена за останні три роки. Аби зацікавити співвласників багатоповерхівок до модернізації власного житлового фонду, з ініціативи міського голови Олега Кіндера було розроблено цю Програму, яку і підтримали депутати.

Основною її метою є створення дієвого механізму фінансової допомоги власникам та заоохочення до подальшого створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Відповідно до Програми відшкодування частини кредитів здійснюватиметься на підставі Договору, укладеного між управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства та об’єднаннями власників, які отримали банківський кредит на реалізацію проектів з підвищення енергоефективності та термомодернізації багатоквартирних будинків.

Це буде відбуватись за умови участі ОСББ у програмі Держенергоефективності. Фінансування здійснюється у розмірі 30% від загальної вартості виконаних по проекту робіт, але в розрахунку:
- не більше 500 тисяч гривень з термомодернізації житлового будинку (утеплення зовнішніх стін, фундаментів, підвальних приміщень, горищ, покрівель);
- не більше 100 тисяч гривень на впровадження заходів з енергоефективності житлового будинку.

У випадках отримання декількох кредитів для одного будинку на впровадження заходів енергоефективності, сума відшкодування коштів із міського бюджету не може бути більшою ніж 12 тисяч гривень на одну квартиру житлового будинку.

Об’єднання власників самостійно визначають перелік робіт з підвищення енергоефективності та термомодернізації будинку, виконавця робіт, приймають рішення про залучення кредитних коштів, їх суму та оптимальний термін кредиту. Необхідність проведення цих заходів має бути затверджена загальними зборами у відповідності до статуту Об’єднання власників.

Кошти на реалізацію програми обмежені — 2 мільйони 300 тисяч на три роки, зокрема, на 2019 рік — 500 тисяч гривень.#Депутати #СесіяМіськоїРади #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Ковельські депутати не підтримали рішення своєї колеги Наталії Долінко відмовитись від депутатського мандата

Ковельські депутати не підтримали рішення своєї колеги Наталії Долінко відмовитись від депутатського мандата
Вони поцікавились причиною дострокового припинення повноважень. Через відсутність Наталії Долінко на сесії міськради, проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради
Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях та вручатимуть виплату у розмірі п'яти мінімальних заробітних плат. Медики дякують Ковельській міській раді за гарний передноворічний подарунок та бажають здоров'я!

У Ковелі планують запровадити премію для медиків

У Ковелі планують запровадити премію для медиків
Вона дорівнюватиме розміру п’яти мінімальних зарплат. Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях. Вручатиметься винагорода під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника.