1. Головна
  2. Новини
  3. Як відзначають Новий рік ув'язнені у Ковельській колонії

Як відзначають Новий рік ув'язнені у Ковельській колонії

У рамках відзначення новорічно-різдвяних свят в державній установі «Ковельська виховна колонія» працівники доклали всіх зусиль, щоб створити святкову атмосферу для засуджених. Про захід розповідають на сторінці Ковельської виховної колонії у Фейсбук.

28 грудня 2018 року для вихованців було організовано та проведено свято зустрічі Нового Року «Новий Рік - чарівник», яке підготували учасники художньої самодіяльності установи. Хлопці ретельно готувалися та доклали максимум зусиль аби у всіх присутніх був гарний новорічний настрій. До вітань долучився і начальник установи Іван Абрамчук, який побажав всім присутнім гарно відсвяткувати новорічні та різдвяні свята, а вихованцям – найшвидшого повернення до своїх домівок.

За сприяння міської влади, Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна», керівниками служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були вручені подарунки 43 хлопцям, які перебувають в установі.

Наразі вихованці установи готуються до одного із найвеличніших свят християнського світу – Різдва Христового. Вони вивчають колядки та проводять репетиції постановки Різдвяного дійства.
#ВиховнаКолонія #НовийРік

Коментарі

Читайте також

Неперевершені вишивані роботи засуджених Ковельської виховної колонії - на виставках у Німеччині, Франції, Польщі та ряді міст України ФОТО

Неперевершені вишивані роботи засуджених Ковельської виховної колонії - на виставках у Німеччині, Франції, Польщі та ряді міст України ФОТО
Найбільше досягнення вихованців установи - гран-прі у м. Страсбурзі на конкурсі мистецьких робіт засуджених, організованому Українською греко-католицькою церквою.