З Новим 2019 роком, ковельчани!

2018 рік стає історією. Ковельчани разом з усією Україною пережили чимало різних подій: радісних та сумних, які обов'язково залишаться в нашій пам'яті. Вони зробили нас сильнішими і щасливішими, навчили любити і прощати, мріяти і прагнути змінити життя і країну на краще.

Комусь бракувало грошей, комусь - родинного тепла, хтось втратив близьку людину, а комусь пощастило зустріти свою долю. Та усі ми однаково хочемо миру та спокою на нашій землі. Тоді будь-які незгоди пережити буде набагато легше, а кожен успіх стане удвічі солодшим.

Нехай Новий рік принесе нам довгоочікуваний і омріяний мир, дасть нові сили для втілення найамбітніших планів і звершень.

Дякуємо Вам, наші читачі, що були з нами цей рік, і, сподіваємось, залишаєтеся з нами і надалі.

На сторінках нашого видання ми разом пишемо історію нашого міста, разом радіємо успіхам і перемогам ковельчан, розділяємо біль і смуток, та допомагаємо здолати незгоди.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Бажаємо міцного здоров'я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою і любові Вам і Вашим родинам!

З повагою -
КовельРоst

#НовийРік

Читайте також

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство
Організатори свята - служба у справах дітей та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки аматорського театру "10 ряд 10 місце" та дитячої ігрової кімнати "Халабуда кідс".
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.