1. Головна
  2. Новини
  3. З Новим 2019 роком, ковельчани!

З Новим 2019 роком, ковельчани!

2018 рік стає історією. Ковельчани разом з усією Україною пережили чимало різних подій: радісних та сумних, які обов'язково залишаться в нашій пам'яті. Вони зробили нас сильнішими і щасливішими, навчили любити і прощати, мріяти і прагнути змінити життя і країну на краще.

Комусь бракувало грошей, комусь - родинного тепла, хтось втратив близьку людину, а комусь пощастило зустріти свою долю. Та усі ми однаково хочемо миру та спокою на нашій землі. Тоді будь-які незгоди пережити буде набагато легше, а кожен успіх стане удвічі солодшим.

Нехай Новий рік принесе нам довгоочікуваний і омріяний мир, дасть нові сили для втілення найамбітніших планів і звершень.

Дякуємо Вам, наші читачі, що були з нами цей рік, і, сподіваємось, залишаєтеся з нами і надалі.

На сторінках нашого видання ми разом пишемо історію нашого міста, разом радіємо успіхам і перемогам ковельчан, розділяємо біль і смуток, та допомагаємо здолати незгоди.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Бажаємо міцного здоров'я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою і любові Вам і Вашим родинам!

З повагою -
КовельРоst

#НовийРік

Коментарі

Читайте також

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство
Організатори свята - служба у справах дітей та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки аматорського театру "10 ряд 10 місце" та дитячої ігрової кімнати "Халабуда кідс".