1 січня ковельські медики зробили першу складну операцію на серці в 2019 році

1 січня ковельські лікарі зробили першу складну операцію на серці в 2019 році за допомогою ангіографа. Про це йдеться на сторінці медзакладу у Фейсбук.

"Сьогодні нашими лікарями успішно проведена перша в новому 2019 році складна кардіохірургічна операція – за допомогою ангіографа встановлений сучасний постійний однокамерний кардіостимулятор пацієнту з важкою патологією серця. Врятоване ще одне життя", - йдеться у дописі Ковельського МТМО.

Нагадаємо, що ангіограф у відділенні інтервенційної радіології Ковельської ЦРЛ встановили у жовтні 2018 року. А у листопаді з його допомогою було зроблено перші операції на серці. На сьогодні лікарями уже проведено понад 80 оперативних втручань.


#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі тепер є свій пластичний хірург - Володимир Богачевський

У Ковелі тепер є свій пластичний хірург - Володимир Богачевський
Закінчив Національний медичний університет ім. О. Богомольця. Стажувався за кордоном. Працював у провідних клініках України. Учасник АТО. Нагороджений відзнакою Президента. Віднедавна - член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради
Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях та вручатимуть виплату у розмірі п'яти мінімальних заробітних плат. Медики дякують Ковельській міській раді за гарний передноворічний подарунок та бажають здоров'я!