На водосховищі у Ковелі рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед рибалок

10 січня на Ковельському водосховищі рятувальники провели інформаційний рейд серед рибалок. Пише сайт Управління ДСНС України у Волинській області.

Незважаючи на сильний мороз, тих, хто прийшов вудити рибу на водосховищі, було чимало. Працівники служби порятунку нагадали їм правила поведінки на льоду, а також розповіли, як уникнути переохолодження організму та обмороження частин тіла.

Любителі зимової рибалки, а також безтурботні діти, найчастіше стають жертвами підступного тонкого льоду. Нехтуючи запобіжними заходами, вони виходять на кригу, тим самим піддаючи своє життя небезпеці.

Варто пам'ятати, що для однієї людини безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.

#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС та правоохоронці переходять на посилений режим несення служби

У період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС та правоохоронці переходять на посилений режим несення служби
Очікується, що на території області відбудуться богослужіння в майже 900 культових спорудах. Участь у них прогнозовано візьме майже 196 тис. громадян.