Традиційна зустріч Різдва з «Надією» відбулась у ковельській «Просвіті» ФОТО

У народному домі «Просвіта» відбулись Різдвяні зустрічі, на які уже п’ятнадцятий рік поспіль запрошує ковельчан дитяча студія естрадного співу «Надія». Повідомляє офіційний сайт Ковельради.

Це традиційне мистецьке дійство, яке проходить на початку нового року. І щоразу юні артисти дивують своїм талантом і досягненнями. Постійно зростає їх рівень підготовки, стає різноманітнішим репертуар.

Творчих успіхів, натхнення, нових цікавих проектів учасникам концерту побажав директор народного дому “Просвіта” Михайло Пірожик та вручив квіти керівнику, а вихованцям – смачні подарунки.

Перша частина програми була витримана у дусі народних традицій. Зі сцени лунали колядки та щедрівки. До другої — увійшли новорічні та різдвяні пісні.

Глядачі надзвичайно тепло приймали кожен виступ – зовсім юних співаків та уже знаних у нашому місті і за його межами, багаторазових учасників вокальних конкурсів та фестивалів.

Свято вдалося завдяки старанням керівника студії, талановитого педагога та організатора Ірини Новожилової.

«Ми не забуваємо наші українські звичаї, вчимо пісні, які співали ще наші бабусі і прабабусі. Поєднуємо з сучасними творами. “Різдвяні зустрічі” – це хороша можливість юним даруванням вийти на сцену, відчути себе артистом, справитись зі своїми переживаннями. Батьки теж підтримують нас, допомагають в усьому. Сподіваюсь, що і наступного року у Ковелі Різдво буде з “Надією”», – говорить Ірина Георгіївна.


#Різдво #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З Різдвом Христовим учасників та гостей фестивалю колядок у Ковелі привітав декан Ковельського деканату Православної Церкви України Василь Мичко

З Різдвом Христовим учасників та гостей фестивалю колядок у Ковелі привітав декан Ковельського деканату Православної Церкви України Василь Мичко
Понад дві години тривала програма за участю хорів релігійних громад Православної Церкви України та Української греко-каталоцької церкви.

8 січня у Ковелі - свято колядок

8 січня у Ковелі - свято колядок
О 15.00 в народному домі «Просвіта» розпочнеться святкова програма «З Різдвом Христовим!», яку для ковельчан та гостей міста підготували аматорські та хорові колективи релігійних громад.