Ковельські «Намистини» колядували і щедрували лучанам

Театральний майдан Луцька зібрав народні, аматорські фольклорні колективи зі всієї області. Тут відбувся щорічний, традиційний фестиваль «Три празники в гості». Взяли участь у святково-обрядовому дійстві творчі колективи із Володимир-Волинського, Турійського, Луцького, Маневицького, Камінь-Каширського, Шацького, Ковельського районів.

Місто Ковель представляв народний аматорський фольклорний гурт «Намисто» народного дому «Просвіта» (керівник Наталія Гончар). Колектив уже давно є одним з кращих фольклорних гуртів Волині та не припиняє дарувати гарний настрій, дивувати мелодійним співом та цікавим автентичним репертуаром.

У той час поки одні учасники заходу віншували, колядували та щедрували на сцені, інші розважали публіку поза не нею: залучали відвідувачів фестивалю до обряду водіння кози та Маланки, охоче фотографувалися із присутніми, співали різдвяних пісень, частували лучан та гостей міста домашніми смаколиками та наливочками.

Використана інформація сайту ТвійПортал

Фото - сторінка Наталії Гончар у Фейсбук

#Різдво #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З Різдвом Христовим учасників та гостей фестивалю колядок у Ковелі привітав декан Ковельського деканату Православної Церкви України Василь Мичко

З Різдвом Христовим учасників та гостей фестивалю колядок у Ковелі привітав декан Ковельського деканату Православної Церкви України Василь Мичко
Понад дві години тривала програма за участю хорів релігійних громад Православної Церкви України та Української греко-каталоцької церкви.