Подаровані на ювілей гроші ковельчанка Олена Місюра передала на видавництво «Книги пам’яті»

Голова філії «Союзу Українок» на Ковельщині пані Олена Місюра на святкуванні свого 60-річчя всі подаровані кошти віддала на видавництво «Книги пам’яті» про мешканців міста Ковеля і його околиць, які загинули на війні у зоні АТО. Повідомляють у прес-центрі БО «БФ «Позитивна взаємодія».

Цей благородний вчинок не могли оминути Почесна Голова Благодійного Фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан з братами Павлом та Борисом. Юні «дипломати» уже більше 6 років листуються з керівниками держав, іншими світовими знаменитостями, завжди пропагують мир і закликають допомагати дітям. Тому ідея з увічнення пам'яті тих, хто не може уже особисто стати на захист миру, виявилася актуальною і своєчасною для нашого суспільства.

Ювілярка Олена Володимирівна Місюра, мама, яка зростила двох синів і доню, завжди боролася за збереження сімейних цінностей, благополуччя на нашій землі. Коли прийшов час відзначити своє 60-річчя, пані Олена уже знала як його відсвяткує – пожертвує кошти на добру справу.

Найцікавіше, що винуватиця свята до останнього тримала в таємниці свій намір подаровані гроші спрямувати на видавництво «Книги пам’яті». Запрошені родичі, близькі та знайомі були приємно вражені та дещо шоковані таким рішенням Олени Місюри і схвально відгукнулися про задум.

Відомий меценат і громадський діяч Волині Віктор Уніга, який був присутнім на святкуванні, і який особисто брав участь у АТО позитивно оцінив наміри видати книгу про ковельчан, які загинули у війні. Адже лише таким чином можна залишити у пам’яті їхні подвиги і достойні вчинки. Завдяки цим Героям і можливе мирне і тихе життя на нашій землі.

Запрошуємо всіх небайдужих долучатися до збору коштів.

Реквізити для благодійних внесків:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»


#Благодійність #Волонтери

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також