У Ковелі - новий порядок використання коштів депутатського фонду. Про документ говорили під час Дня депутата

Сьогодні у Ковельській міській раді відбувся День депутата. Зустріч з обранцями громади провела секретар міської ради Віра Федосюк.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук нагадалала, що у 2019 році змінився порядок використання коштів депутатського фонду. Згідно із затвердженою Програмою формування та використання коштів депутатського фонду, вони можуть бути використані на задоволення нагальних потреб територіальної громади.

Раніше гроші спрямовували лише на матеріальну допомогу ковельчанам, які потребували лікування чи опинилися у скрутному становищі. У процесі здійснення своєї депутатської діяльності обранці громади стикнулися з рядом питань інших напрямків. Тож ініціювали зміни, аби допомагати коштами не лише на лікування, а й на інші потреби. Завдяки прийнятому документу депутати зможуть оперативно вирішувати звернення й тих виборців, яких турбують проблеми благоустрою, ремонту житлового фонду, покращення матеріально-технічної бази та стану приміщень бюджетних установ та інше.

Спочатку депутати повинні подати пропозиції про використання коштів відповідно до звернень мешканців міста та бюджетних установ у фінансове управління. Потім їх направляють на опрацювання головним розпорядникам коштів. На підставі аналізу документів фінансове управління готує пропозиції про внесення змін до бюджету міста та подає на розгляд Ковельської міської ради відповідні проекти рішень.

Нагадаємо, що у 2019 році сума коштів депутатського фонду, яка виділятиметься з міського бюджету, зросла у порівнянні з попередніми роками утричі і становить 1 млн 80 тис. грн.


#Депутати #СесіяМіськоїРади #МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також