У Ковельській міській раді з'явиться новий депутат

Одним із питань порядку денного чергової 47-ї сесії міської ради, яка відбулась учора, розглядалась особиста заява члена фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Наталії Долінко про дострокове припинення її повноважень як депутата місцевої ради.

Нагадаємо, що цей проект рішення не був підтриманий обранцями громади на минулій сесії, яка відбулась напередодні нового року. Депутати цікавились причиною її бажання відмовитись від мандата. Однак, Наталія Долінко на засідання сесії тоді не з'явилась. Не було її і цього разу.

Проте, на учорашній сесії вистачило голосів для прийняття рішення щодо дострокового припинення депутатських повноважень Наталії Долінко. Її також виведено зі складу постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, у якій вона працювала з осені 2015 року.

Рішення ради буде направлене у Ковельську міську виборчу комісію. Розглядатиметься питання щодо введення до складу міської ради наступного за списком Радикальної Партії Олега Ляшка кандидата.

Окрім Наталії Долінко, до складу фракції РПЛ у міській раді входять депутати Олександр Місяць та Олександр Головань.


На фото - Наталія Долінко під час виконання депутатських повноважень (фото - з архіву секретаріату міської ради).


#Депутати #СесіяМіськоїРади

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські депутати не підтримали рішення своєї колеги Наталії Долінко відмовитись від депутатського мандата

Ковельські депутати не підтримали рішення своєї колеги Наталії Долінко відмовитись від депутатського мандата
Вони поцікавились причиною дострокового припинення повноважень. Через відсутність Наталії Долінко на сесії міськради, проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.