У Ковелі відбулось обговорення проекту рішення міської ради щодо обмеження роздрібної торгівлі алкоголем

У Ковелі відбулось обговорення проекту рішення міської ради щодо обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного). Цей документ було схвалено під час громадських слухань, а відповідне рішення має прийняти Ковельська міська рада на сесійному засіданні.

Проектом пропонується обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного), у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ковеля з 22.00 до 07.00 години щоденно, враховуючи вихідні та свята.

Чинність цього рішення буде поширюватися на усіх суб'єктів господарювання міста Ковеля незалежно від форм власності, та які мають відповідну ліцензію на торгівлю алкоголем.

Закладам, які проводять роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) рекомендують ознайомити покупців з нормами чинного законодавства та рішенням місцевого органу влади.

Нагадаємо, що заборону продажу алкоголю в нічний час врегульовано на законодавчому рівні. Верховна Рада України торік ухвалила закон, який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час, а також дозволяє притягувати торговельні заклади до відповідальності (штрафувати) за порушення правил продажу алкоголю.

Крім того зауважимо, що відповідні документи щодо обмеження торігівлі алкоголем на місцевому рівні були прийняті ще у 2011 році (рішення виконавчого комітету) та у 2015 році (рішення Ковельської міської ради).

Нині у Ковелі діє рішення Ковельської міської ради «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)», прийняте 24.05.2018, яким визначено обмеження з 22.00 до 08.00 години.


#Депутати #СесіяМіськоїРади #Підприємці

Коментарі

Читайте також

Ковельські депутати не підтримали рішення своєї колеги Наталії Долінко відмовитись від депутатського мандата

Ковельські депутати не підтримали рішення своєї колеги Наталії Долінко відмовитись від депутатського мандата
Вони поцікавились причиною дострокового припинення повноважень. Через відсутність Наталії Долінко на сесії міськради, проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради
Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях та вручатимуть виплату у розмірі п'яти мінімальних заробітних плат. Медики дякують Ковельській міській раді за гарний передноворічний подарунок та бажають здоров'я!