Волинський облавтодор та Ковельське ШБУ №63 проводять ямковий ремонт на дорогах державного значення

За інформацією Волинського обласного центру з гідрометеорології 8 лютого у Волинській області опади не передбачаються, температура повітря вдень становитиме від 1º до 6º тепла. Погода сприятлива для виконання аварійних робіт з ліквідації вибоїн дорожнього покриття. Про це йдеться на сайті Укравтодору.

Як повідомляють підрядні підприємства ДП "Волинський облавтодор" та ПрАТ "Ковельське шляхово-будівельне управління № 63" за минулі два дні ліквідовано аварійну ямковість на автодорогах державного значення загальною площею 936 м2.

17 ремонтних бригад цих же підрядних організацій сьогодні задіяні для проведення аварійних робіт на 11 найбільш пошкоджених ділянках доріг. З-поміж них і автошляхи в напрямку Ковеля. Зокрема:

М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін)

М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест)

Т-03-11/Р-14/ Седлище-Камінь-Каширський-Ковель – /М-19/ – Колодяжне-Локачі – /Н-17/

Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними в місцях проведення аварійних робіт та не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки.Прес-служба САД у Волинській області


#РемонтДороги #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У 2019 році в Ковелі планують використати майже 30 мільйонів гривень на капітальний та поточний ремонти доріг

У 2019 році в Ковелі планують використати майже 30 мільйонів гривень  на капітальний та поточний ремонти доріг
Які роботи з благоустрою зроблені у місті торік і які вулиці та прибудинкові території планують відремонтувати цьогоріч, - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.