У Ковелі презентували книгу Дмитра Корнелюка «Вогонь дерзання»

Сьогодні, 1 березня, у Народному домі «Просвіта» м. Ковеля зібралося поважне товариство на презентацію ювілейної - десятої книги у добірці знаного на Ковельщині та Волині автора - письменника та краєзнавця Дмитра Корнелюка - «Вогонь дерзання».

У презентованій книзі ідеться про відродження Помісної Православної Церкви України. Власне, ідею єдності українського православ’я - створення Помісної Церкви, Дмитро Пилипович вкладав і в попередні свої книги -«Духовне небо Волині», «Росіяни-москалі на чужій землі» тощо), наголошував на сплетінні таких понять як патріотизм і духовність.

На презентацію завітали представники районної та міської влади, заслужені журналісти й редактори засобів масової інформації, освітяни, студентська та шкільна молодь, громадськість.

Зі сцени Дмитра Корнелюка вітали почесні гості, які ділилися враженнями від книги, а також висловлювали власні думки щодо важливості порушеної Дмитром Корнелюком теми - як загалом, так і з огляду на сучасні події, які відбувають у державному й релігійному житті.

Слово мали Андрій Броїло, Андрій Бондарчук - народний депутат України 1-го скликання, почесний громадянин Волині та Луцька, письменник та журналіст, Микола Вельма - заслужений журналіст України, головний редактор громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини».

Чи не кожен із них наголошував, що Дмитро Корнелюк є одним із першопрохідців у висвітленні цієї теми на рівні краю, а також - у пропагуванні духовного виховання в дусі патріотизму.

Сам Дмитро Пилипович подякував усім, хто завітав на захід, і поділився історіями про написання власних книг, згадав причетних до їх видання людей, за що щиро їм вдячний.

Сповідуючи християнські цінності, автор закликає до суспільної злагоди, міжконфесійного порозуміння і єдності для майбутнього церкви Христової і України. Варто зазначити, в книзі немає надуманих фактів, а лише інформація, що базується на документах і свідченнях очевидців.

Гарний настрій на презентації підтримували аматори сцени та духовні хори православних храмів Ковеля, тож захід видався невимушеним та атмосферним.

Джерело - Ковельська районна державна адміністрація


#Просвіта

Читайте також

У Ковелі відбудеться обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка»

У Ковелі відбудеться обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка»
У ньому візьмуть участь народні аматорські оркестри, інструментальні ансамблі, троїсті музики, кращі колективи та солісти районних, міських, сільських клубних закладів, мистецьких шкіл та установ освіти Волині.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.