Ковельчанин став «Людиною спорту 2018»

У Львові нагородили найкращих людей у сфері спорту: у 13-ти номінаціях відзначили найуспішніших спортсменів, меценатів галузі та організаторів спортивних подій Львівщини. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Урочиста церемонія відзначення «Люди спорту 2018» відбулася у залі Будинку науки і техніки. Серед нагороджених - ковельчанин Богдан Оксенюк, який нині мешкає у Львові. Ковельчанин Богдан Оксентюк здобув нагороду у номінації «Військові в спорті».

Богдан Оксентюк родом із Ковеля. Ветеран Національної гвардії України, учасник АТО з 2014 по 2018 рік. Старший лейтенант у 2015-му отримав біля Авдіївки Донецької області осколкове поранення ноги. На «Іграх Нескорених» у Сіднеї представляв Львівщину в складі національної збірної України. Став володарем золотої медалі з легкої атлетики (біг на 1500 м), срібної та бронзової медалей з плавання (50 та 100 метрів вільним стилем).#ІгриНескорених #Спорт #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанин, переможець «Ігор Нескорених» у Сіднеї Богдан Оксентюк отримав нагороду у Львові

Ковельчанин, переможець «Ігор Нескорених» у Сіднеї Богдан Оксентюк отримав нагороду у Львові
Нагадаємо, що ветеран Національної гвардії України, учасник АТО, який представляв Львівщину в складі національної збірної України, виборов золоту, срібну та бронзову медалі.