1. Головна
  2. Новини
  3. Юлія Батенкова-Бауман - срібна призерка чемпіонату України з зимових видів спорту

Учора, у прекрасний весняний жіночий день 8 березня, завершився чемпіонат України з зимових видів спорту змаганнями у біатлоні (спринт), який проходив на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України.

Було розіграно 6 комплектів нагород серед спортсменів у класі сидячи, стоячи та з порушеннями зору. У змаганнях взяли участь 41 спортсмен, 16 з яких - з порушенням зору, 10 - у класі сидячи, 15 - у класі стоячи.

Ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман стала призеркою третього прикінцевого дня чемпіонату України - біатлон (спринт). Вона здобула срібну медаль.