У Ковелі провели благодійний ярмарок на підтримку 15-річної Валерії Воробей

8 березня у Ковелі у парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки відбувся благодійний ярмарок на підтримку хворої ковельчанки - 15-річної Валерії Воробей.

Нагадаємо, що дівчина вже майже 5 років мужньо бореться з важкою гематологічною недугою - мієлодиспластичним синдромом. Таку хворобу в Україні не лікують. Єдиний шанс на життя це трансплантація за кордоном. Тому родина та небайдужі люди роблять усе можливе, аби зібрати кошти на лікування.

"Чесно кажучи і подумати не могла що все пройде так швидко. Дуже переживала, що багато залишиться і куди його дівати...але все продалося буквально за 3 год. Ми не встигали рахувати і викладати солодощі на столи. Люди підходили і купували ще до 11 год. Розкуповували, не звертаючи увагу на ціни. Отже, дуже вдячні всім, хто долучився до нашої акції і допоміг нам з випічкою, столами, кульками, продажем," - написала мама дівчинки Наталія Копець на своїй сторінці у Фейсбук.


Спільними зусиллями і з допомогою небайдужих людей було зібрано 26 тисяч 736 грн., 50€ і 100$. Усі кошти підуть на лікування Валерії Воробей.

Аби допомогти Валерії Воробей достатньо переказати будь-яку суму на рахунок її батьків.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку

5168 7573 4583 8181

Копець Олександр Миколайович, тато Валерії

Тел. 38 (096) 480 68 01


#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

10-річний Вова Рубіновський з Ковеля, який хворіє на ДЦП, мріє побувати у дельфінарії

10-річний Вова Рубіновський з Ковеля, який хворіє на ДЦП, мріє побувати у дельфінарії
Мама хлопчика, який проходить вже восьмий курс лікування, дякує усім, хто надав фінансову підтримку. Допомогти здійснити мрію дитини може кожен, перерахувавши хоча б кілька гривень. Вова зараз перебуває у клініці в Трускавці. Дельфінарій зовсім поруч.

Про 15-річну ковельчанку Валерію Воробей, якій терміново потрібна операція, розповіли на телеканалі ІНТЕР

Про 15-річну ковельчанку Валерію Воробей, якій терміново потрібна операція, розповіли на телеканалі ІНТЕР
Дівчина майже 5 років мужньо бореться з важкою гематологічною недугою - мієлодиспластичним синдромом. Таку хворобу в Україні не лікують. Єдиний шанс на життя це трансплантація за кордоном.