Ковельські педагоги разом із заступником міського голови Ігорем Прокопівим переймали досвід польських колег

Нещодавно делегація директорів навчальних закладів Ковеля на чолі з заступником міського голови Ігорем Прокопівим перебували на стажуванні у Варшаві у рамках міжнародної освітньої програми Еразмус+. Вона передбачає співпрацю ковельських педагогів з Академією економіко-гуманістичною у Варшаві та Таврійським національним університетом імені В.І.Вернадського. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ковельчани вивчали методику написання проектів, мали можливість прослухати змістовні та цікаві лекції науковця, офіційного координатора заходу з української сторони Василя Байцима. Ознайомились з досвідом роботи польських колег під час презентації діяльності директора освітнього товариства «Vizja» (приватний заклад освіти в передмісті Варшави) Міхала Ольчака та у ході безпосереднього візиту до цієї приватної школи.

Оглянули будівництво ще одного корпусу Академії, що проходить згідно з європейськими стандартами та в рамках міжнародного проекту. У приміщенні нової будівлі, площею понад 30 тисяч метрів квадратних, буде розташована філія освітнього товариства «Vizja», де учні будуть готуватись до здобуття професій під час продовження навчання в Академії.

Усі учасники ковельської делегації отримали сертифікати від ректора Академії Марії Сєрпінської та обговорили напрями майбутньої спільної діяльності з польськими колегами. Пріоритетним є підвищення комунікації учнів українських та польських закладів освіти, а також реалізація нових спільних освітніх проектів.

Довідково: Еразмус + - це програма Європейського Союзу, що підтримує стратегічні та інші напрямки співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки молоді. Разом з понад 150 країнами світу Україна є партнером Програми.


#Проекти #ЄвропейськийСоюз #Освіта #польща_україна

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У ковельських школах діти збиратимуть та сортуватимуть сміття

У ковельських школах діти збиратимуть та сортуватимуть сміття
У міській гімназії та ЗОШ №10 стартував освітній екологічний проект. Школярів навчатимуть правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти - папір, скло, метал, пластик, і органічні рештки.

Ковельська молодь побувала в місті Бжозув (Польща), де взяла участь в освітньому проекті програми «Еразмус+» ВІДЕО

Ковельська молодь побувала в місті Бжозув (Польща), де взяла участь в освітньому проекті програми «Еразмус+» ВІДЕО
Побували на інтеграційних зустрічах, екскурсіях, творчих вечорах, відвідали культурні заклади та культові споруди, благодійні акції. Займалися танцями, музикою, фото та відеозйомкою.