З 15 квітня у Ковелі до садівничих масивів курсуватиме громадський транспорт

ТОВ «Галактика-Авто» з 15 квітня 2019 року розпочне перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 8 «Вокзал – дачні масиви «Калина», Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник», згідно договору про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні виконкому у Ковелі.

Пільгові категорії пасажирів, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті згідно законодавства, їздитимуть до садівничих масивів безплатно.#МіськіМаршрути

Читайте також

У Колодницю з Ковеля їздитиме міська маршрутка

У Колодницю з Ковеля їздитиме міська маршрутка
Міська влада та перевізник з розумінням поставились до проблеми мешканців села та внесли зміни в схему руху міського автобусного маршруту №14 «Сільмаш–вул.Стуса». Відповідне рішення прийняте сьогодні на засіданні виконкому.

З Колодниці до Ковеля селяни ходять пішки, бо перевізники відмовляються їздити через неприбутковість

З Колодниці до Ковеля селяни ходять пішки, бо перевізники відмовляються їздити через неприбутковість
Замовником перевезень є облдержадміністрація, проте проблему намагаються вирішити спільно районна та обласна влада. Крім того, звернулися до Ковельської міської ради, аби розглянути варіант продовження міського рейсу до села.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.