У Ковелі провели коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення

Потреба у коригуванні тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення виникла у зв'язку зі зростанням на державному рівні вартості електроенергії та мінімальної заробітної плати.

Згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги», у разі зміни окремих складових економічно обґрунтованих витрат з причин, які не залежать від виконавця/виробника, проводиться коригування встановлених тарифів.

Про такі наміри адміністрація УВКГ «Ковельводоканал» повідомляла споживачів ще у лютому. Нині ж рішенням виконкому на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого постачання холодної води та водовідведення, що надаються Ковельським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал», встановлено наступні тарифи:

- на послугу з централізованого водопостачання – 6,95 грн./м³, без ПДВ;
- на послугу з централізованого водовідведення – 10,76 грн./м³, без ПДВ;
- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,30 грн./м³, без ПДВ;
- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 11,31 грн./м³, без ПДВ.

У документі також зазначено, що рішення набуває чинності через 15 днів від дати опублікування рішення в газеті «Вісті Ковельщини».


#Ковельводоканал #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі чергова аварія на водогоні

У Ковелі чергова аварія на водогоні
Сьогодні без води залишаться споживачі вулиці Степана Бандери та частково Грушевського. УВКГ «Ковельводоканал» обіцяє відновити водопостачання після 20-ї години.