У Федерального Президента Німеччини вважають, що діяльність юних «дипломатів» з Ковеля заслуговує визнання і поваги

Юні ковельські дипломати отримали чергові листи-відповіді від світових лідерів. Про це повідомляють у прес-центрі Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія».

«Ваша діяльність на благо дітей і людей, які потребують допомоги, заслуговує визнання і всілякої поваги. Федеральний Президент бажає вашій організації великих успіхів, а тобі і твоїм братам - всього найкращого», – йдеться у листі від Федерального Президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, який адресований 14-річній ковельчанці Марійці Мовчан та її братам Павлу і Борису.


Надаючи високі оцінки діяльності юних «дипломатів» з Волині у визначного європейського дипломата зазначили: «Ви робите внесок у те, щоб полегшити скрутне становище людей, і щоб вони відчули, що хтось піклується про них».

Марійці Мовчан і її братам Павлу і Борису приємно отримати таку позитивну оцінку дипломатичній і благодійній діяльності від досвідченого, авторитетного і справжнього європейського дипломата з великим досвідом роботи.

Крім того, нещодавно Папа Римський Франциск надіслав персональний автограф юним «дипломатам» з Ковеля в знак підтримки їх благодійної діяльності і креативних ініціатив щодо вирішення соціальних проблем.


#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські школярі провели благодійний ярмарок солодощів ФОТО

Ковельські школярі провели благодійний ярмарок солодощів ФОТО
Його організували та провели педагоги й учні закладу загальної середньої освіти №9. Усі смаколики та випічка приготовлені власноруч. Гроші з продажу діти вирішили спрямувати на доброчинність.