Ковельчанка здобула бронзову нагороду на чемпіонаті з вільної боротьби

Вихованка ДЮСШ №1 м.Ковеля Анастасія Падошик стала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату України з вільної боротьби, який відбувся 25-28 березня у м.Харкові. Повідомляє відділ фізичної культури та спорту на офіційному сайті Ковельської міськради.

Виступала спортсменка у ваговій категорії 57 кг. Достроково перемігши трьох суперниць, у півфіналі поступилась за останньою результативною дією (рахунок поєдинку 2:2) борчині з Донеччини.

У фіналі за третє місце Настя у напруженій боротьбі здобула перемогу над представницею Дніпропетровщини і отримала «бронзу».

Займається спортсменка в тренерів Олега Стуса та Ігоря Падошика.

#ВільнаБоротьба

Діана Рисьова, Ольга та Анастасія Падошики стали чемпіонками у різних вагових категоріях. Участь у міжнародних змаганнях, які відбулись у Хелмі, взяли спортсменки з Польщі, України та Словаччини.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.