Ковельчан запрошують долучитися до весняного прибирання міста

Ковельчан запрошують долучитися до весняного прибирання міста. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради. Небайдужі й ініціативні мешканці міста вже розпочали наводити лад у місцях відпочинку, на власних присадибних ділянках, територіях підприємств та установ.

Активно ж вестимуться роботи з весняного прибирання міста, його озеленення впродовж місячника з благоустрою – з 2 квітня по 2 травня. 13 квітня у Ковелі – день довкілля. Передбачається здійснити комплекс заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення у належний санітарний стан парків, спортивних й дитячих майданчиків, узбіч доріг, кладовищ, пам’ятників, житлових, гаражних і садівничих масивів, берегів річки Турії, а відтак підготуватися до Великодніх і травневих свят.

На визначених об’єктах працюватимуть комунальники, трудові колективи, студенти, учні, педагоги навчальних закладів, службовці, громадські активісти. Спільні зусилля дозволять створити у рідному місті сприятливе для життя і відпочинку довкілля, чистоту й ошатність, хороший імідж Ковеля та його мешканців.

Запрошуємо представників громади долучитися до загальноміської справи. Сподіваємося, що і цього року ковельчани проявлять високу свідомість й активність у заходах з впорядкування рідного міста.


#Благоустрій #Екологія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У другому будинку ЖК «Парковий квартал» у Ковелі завершують утеплювати фасад ФОТО

У другому будинку ЖК «Парковий квартал» у Ковелі завершують утеплювати фасад  ФОТО
Будівлю утеплюють пінопластерольними плитами товщиною 10 сантиметрів, а також мінеральною ватою такої ж товщини навколо вікон. Опісля стіни фарбують австрійської фарбою.

У Ковелі зведуть третю секцію будинку по вул. Володимира Кияна, 70-б

У Ковелі зведуть третю секцію будинку по вул. Володимира Кияна, 70-б
Окрім квартир, тут заплановано торговельно-побутовий блок та пункт первинної медичної допомоги. Переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва цього об'єкта визнано ТзОВ “Житлобуд-2”.