Філіп Головій та Назар Солов’янчук представляли Ковель на XI міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів

Кращі учні-акордеоністи Ковельської школи мистецтв Філіп Головій (викладач Людмила Мишковець), Назар Солов’янчук (викладач Віталій Зіньчук) взяли участь в XI міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Inter Svitiaz accomuzic-2019», що проходив у Луцьку. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Такі заходи проводять для популяризації баянно-акордеонного виконавського мистецтва, підвищення ролі музично-естетичного виховання, виявлення та підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді.

Представники України, Білорусі, Польщі, Хорватії змагались у восьми категоріях серед солістів, ансамблів та оркестрів. Професійне журі очолював народний артист України, професор кафедри баяна та акордеона Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського Сергій Грінченко.

Ковельчани нагороджені дипломами лауреатів за зайняті III місця та почесними кубками конкурсу Inter Svitiaz accomuzic.


#Освіта #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Боротьбу за звання кращого географа року продовжують 12 освітян

Боротьбу за звання кращого географа року продовжують 12 освітян
У Ковелі триває заключний тур конкурсу «Учитель року» в номінації «Географія». Впродовж трьох конкурсних днів обрали 12 з 24 найсильніших педагогів України. Переможець стане відомий 12 квітня.

Ковельські школярі - бронзові призери обласного турніру зі спортивного орієнтування ФОТО

Ковельські школярі - бронзові призери обласного турніру зі спортивного орієнтування ФОТО
У Ковелі завершився 47-й чемпіонат області. У командному заліку перемогу святкували орієнтувальники з Луцька, срібні нагороди у команди Старовижівського району. Замкнули трійку призерів господарі змагань - ковельчани.