У Ковелі в мікрорайоні "Сільмаш" готують майданчики для сміттєвих контейнерів

Мікрорайон "Сільмашу" в Ковелі став другим у місті, де комунальники готують місця для контейнерів з роздільного збору сміття. Вони будуть розміщені за адресами: вул. Відродження,8 та 20, Тараса Боровця, Заводська,3, 17 та 27. Усього шість майданчиків. Чотири з них уже забетоновані.

Для багатьох ковельчан такий спосіб поводження з побутовими відходами є зручнішим, адже він не залежить від графіка приїзду спецтранспорту.

Начальник РЖКП №2 Наталія Гейко каже, коли будуть готові усі місця, тоді одночасно розмістять сміттєві баки і мешканці зможуть сортувати відходи. Це відбудеться впродовж двох наступних тижнів. А поки у цей мікрорайон ще їздитимуть світтєвози.

На черзі, за словами керівниці жеку, обладнання майданчика по вул. Варшавській: територія біля житлових будинків поблизу ретранслятора (Волинської філії Концерну РРТ).

Нагадаємо, що у січні розпочали впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів з одного з найбільш заселених мікрорайонів міста — вул. Володимирська-40 років Перемоги. Там обладнали п'ять спеціальних майданчиків.


#СортуванняСміття #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У ковельських школах діти збиратимуть та сортуватимуть сміття

У ковельських школах діти збиратимуть та сортуватимуть сміття
У міській гімназії та ЗОШ №10 стартував освітній екологічний проект. Школярів навчатимуть правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти - папір, скло, метал, пластик, і органічні рештки.

Мешканці вулиці 40 років Перемоги у Ковелі скаржаться на стихійне сміттєзвалище

Мешканці вулиці 40 років Перемоги у Ковелі скаржаться на стихійне сміттєзвалище
Хтось навсмине підкидає сміття до житлових будинків, хоча у мікрорайоні уже є п'ять стаціонарних майданчиків зі сміттєвими баками: «Двірник розповів, що серед ночі було привезено 10 мішків з жіночим одягом, а в тих мішках було фото жінки».