Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків

Як повідомила начальник Служби у справах дітей м. Ковеля Жанна Вельма, двох діток, які перебували у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації, усиновлюють. Для хлопчиків-сиріт (5 і 6 років) знайшли нові родини.

Проте, двох інших дітей (також хлопчиків віком до трьох років) вилучили з неблагополучних сімей. Нині малюки проходять медичне обстеження у міській дитячій лікарні Ковеля і згодом будуть направлені у Волинський обласний спеціалізований будинок дитини. Службою у справах дітей розглядатиметься питання про позбавлення батьківських прав, якщо за півроку ситуація у родинах не зміниться на краще. У лікарні діти знаходяться на повному державному забезпеченні, мають посилене харчування, засоби гігієни та одяг.

Впродовж останнього місяця трьох дітей з центру реабілітації було повернуто у біологічні сім'ї, які стали на шлях виправлення. Проте, соціальні працівники продовжують опікуватися ними та стежити, аби права дітей не порушувалися, а умови проживання та виховання були й надалі належними.

Якщо ви бажаєте допомогти дитині-сироті, дитині, позбавленій батьківського піклування, хочете взяти дитину у свою родину, звертайтеся за консультаціями та допомогою у Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106, тел. 6-17-48) або у Службу у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 107,108, тел. 6-17-27).


#ДітиСироти #Усиновлення #СоціальнийЗахист 

Коментарі

Читайте також

У Ковелі триває ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт

У Ковелі триває  ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт
Доброчинну справу втілюють в життя у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться в місті Ковелі. Як йдуть роботи і хто допомагає - розповіли у прес-центрі БО «БФ «Позитивна взаємодія».

У Ковелі двоє неповнолітніх дітей вилучили з сімей, у яких трапилися життєві негаразди

У Ковелі двоє неповнолітніх дітей вилучили з сімей, у яких трапилися життєві негаразди
Через неналежний догляд в одному випадку та конфлікт з мамою - в іншому, хлопчики-школярі потрапили у центр соціальної реабілітації. В Службі у справах дітей повідомили, що діти перебуватимуть у закладі, поки не вирішаться матеріальні та психологічні проблеми у родинах.