З міського бюджету виділили кошти на лікування ковельчан

Рішенням виконкому, засідання якого відбулося учора, 11 квітня, виділено матеріальну допомогу на лікування хворих рідкісними та онкологічними захворюваннями.

Майже 60 тисяч гривень бюджетних коштів нададуть ковельчанам, які потребують постійного дороговартісного лікування, адже страждають на рідкісні хвороби: муковісцидоз, хронічну ниркову недостатність та ювенільний ревматоїдний (ідіопатичний) артрит.

До міської влади постійно звертаються мешканці міста з проханням допомогти коштами на лікування онкологічних хвороб. На учорашньому засіданні виконкому вкотре було розглянуто заяви громадян та прийнято рішення про виділення грошей на загальну суму 88 тисяч гривень. 16 ковельчан отримають по 5 тисяч гривень кожен, ще двоє — по 4 тисячі.

Кошти на матеріальну допомогу ковельчан спрямовуються з Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2018-2021 роки, яка була затверджена рішенням міської ради від 13 грудня 2018 року. Заяви громадян розглядає комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій.


#СоціальнийЗахист #МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків
Профілактична робота, допомога та підтримка сімей, які мають соціальні та побутові негаразди, дає й позитивні результати: дітей повертають біологічним батькам, - інформує Служба у справах дітей м. Ковеля.

У Ковелі ведеться підготовка до оздоровлення дітей пільгових категорій

У Ковелі ведеться підготовка до оздоровлення дітей пільгових категорій
Аби діти мали змогу відпочити в дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія», батькам або особам, які їх замінюють, треба звернутись з письмовою заявою до управління соціального захисту.