Для фіналістів всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2019" у Ковелі влаштували майстер-клас "Великодні сувеніри"

У Ковелі відбувся майстер-клас "Великодній сувенір" для фіналістів всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2019" (у номінації "Географія"), що проходив цього тижня в нашому місті.

Аби конкурсанти змістовно проводили своє дозвілля після кількагодинних педагогічних змагань, для них організовували цікаві та піднавальні екскурсії, знайомства з роботою місцевих гуртків та студій.

Таємниці прадавнього мистецтва писанкарства з відтінками місцевого колориту гостям Ковеля розкривала художниця Оксана Цюп'яшук, керівник арт-студії «СвітОк» та гуртка образотворчого мистецтва “Чарівний пензлик” Палацу учнівської молоді. Педагоги під професійним наглядом майстрині виготовляли великодні сувеніри.

- Дуже приємні і позитивні "учні", надзвичайно творчо, весело і змістовно проведений час! В ході спілкування з'ясувалось, що у всіх педагогів є спільні проблеми - брак часу для себе і своїх дітей. Отож, хочу побажати, щоб у всіх нас було приємне хобі, і завжди знаходилась вільна хвилинка для релаксу, творчості, споглядання краси довкола і спілкування зі своїми рідними, - зауважила художниця.
#СвітОк #Освіта #ПалацУчнівськоїМолоді

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На майстер-клас з олійного живопису у Ковелі до професійних художниць завітало десятеро початківців ФОТО

На майстер-клас з олійного живопису у Ковелі до професійних художниць завітало десятеро початківців ФОТО
Арт-студія «СвітОк» вкотре зібрала ковельчан, котрі прагнули створити картину власноруч. Проте, бажаючих потрапити у творчу майстерню є чимало. Тож на численні прохання у березні відбудеться ще два майстер-класи.

Ковельська арт-студія «СвітОк» запрошує на черговий майстер-клас з олійного живопису «Весняний настрій»

Ковельська арт-студія «СвітОк» запрошує на черговий майстер-клас з олійного живопису «Весняний настрій»
Захід заплановано на 17 лютого в культурно-просвітницькому центрі. Як потрапити на майстер-клас до професійних художників та створити весняну картину власноруч - читайте далі.