Ковельчанка Анна Гуменюк стала переможницею Міжнародного фестивалю GOLD STAR FEST

На творчому небосхилі Ковеля зійшла ще одна талановита “зіронька” – учениця 10-го класу НВК №13 Анна Гуменюк. Неодноразово наші ковельчанки підкоряли сцени столиці, здобуваючи перемоги на конкурсах та фестивалях різних рівнів.

Так, 23-24 березня у м. Києві проходив V ювілейний Міжнародний фестиваль GOLD STAR FEST. Серед 180 вокалістів-учасників фестивалю та 40 учасників у своїй віковій категорії (12-15 років) Анна Гуменюк стала призером І категорії. Вперше в житті талановита ковельчанка брала участь у конкурсі такого рівня, але їй вдалося продемонструвати свої вміння, розкрити вокальні здібності, високу сценічну культуру.

Професійному досвіду ковельчанка вчиться у новоствореній студії естрадного вокалу «Зорецвіт», що діє на базі НВК №13, керівником якого є талановитий педагог-вокаліст, композитор Олег Корнелюк.

Нещодавно Анна зайняла друге місце в обласному конкурсі «Срібні дзвіночки», в школі, де навчається, виборола титул “Міс-2019”. Дівчина ще тільки почала свій творчий шлях. Тож бажаємо їй впевнено йти до здійснення заповітної мрії!


Фото з архіву Олега Корнелюка


Джерело - “Вісті Ковельщини” від 11.04.2019р.


#Освіта #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Волинська облрада гальмує закупівлю обладнання для першокласників

Волинська облрада гальмує закупівлю обладнання для першокласників
Ковельські освітяни також очікують субвенцію з держбюджету для придбання меблів та необхідних дидактичних матеріалів для «Нової української школи». Закупівлі необхідно провести до 1 вересня.